Socialinės apsaugos ir darbo ministras Donatas Jankauskas vaiko teisių apsaugos kontrolierę supažindino su naujuoju Socialinės apsaugos ir darbo viceministru Daliumi Bitaičiu

2011 02 03
Susitikimas, kuriame taip pat dalyvavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Vaikų ir jaunimo skyriaus vedėja Daina Urbonaitienė ir Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos direktorė Odeta Tarvydienė, vyko Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaigoje. Susitikimo metu aptartos vaiko teisių apsaugos sistemos tobulinimo galimybės.

2011-02-03 Socialinės apsaugos ir darbo ministras Donatas Jankauskas vaiko teisių apsaugos kontrolierę Editą Žiobienę supažindino su naujuoju Socialinės apsaugos ir darbo viceministru Daliumi Bitaičiu, kuris nuo vasario 1 dienos pradėjo kuruoti bendruomenių, šeimos, vaikų ir jaunimo, piniginės paramos, socialinių paslaugų, socialinės integracijos ir lygių galimybių sritis. Susitikimas, kuriame taip pat dalyvavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Vaikų ir jaunimo skyriaus vedėja Daina Urbonaitienė ir Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos direktorė Odeta Tarvydienė, vyko Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaigoje. Susitikimo metu aptartos vaiko teisių apsaugos sistemos tobulinimo galimybės.