Kviečiame dalyvauti Nacionaliniame žmogaus teisių forume

2020 12 03
ntzf kvietimas lt-2.jpg

Nacionalinis žmogaus teisių forumas (NŽTF) – tai tradicinis kiekvienais metais Tarptautinę žmogaus teisių dieną vykstantis renginys, kurio metu visuomenė kviečiama į diskusijas apie esamą situaciją ir tai, ką galime padaryti, kad Lietuvoje būtų gera gyventi visų tautybių, rasių, tikėjimų, lyčių, socialinių padėčių, įsitikinimų ar pažiūrų žmonėms – visiems. 2020 metais NŽTF skiriamas 70-osioms Europos žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių konvencijos metinėms. Šių metų šūkis  – „Įvairovių Lietuva Europoje“.

NŽTF yra unikalus reiškinys, po vienu stogu suvienijantis akademinę, valstybinio ir nevyriausybinio sektoriaus bei tarptautinę bendruomenes ir pritraukiantis kelis šimtus klausytojų. Šiemet visuomenei siūlomos temos: pandemijos poveikis visuomenės psichikos sveikatai ir švietimu, tėčių įsitraukimas į ankstyvą vaikų gyvenimą, efektyvus atsakas į neapykantos nusikaltimus, žmogaus teisių pažeidimai Baltarusijoje, lyčių lygybė, duomenų apsauga, teisė į privatumą ir kitos.

Registracija į renginį: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdXf_aP-Dx8Kjf0eCa2akYoAGtqE3kDSALetz095Wz9LQaxUw/viewform

Renginio programą rasite čia.

Daugiau informacijos - nztf.lt