Finišavo tradicinis keturioliktasis Vaikų kartingo turnyras

2022 06 05
ABR_6099.jpg

Birželio 4 dieną „Plytinės" kartodrome finišavo tradicinis, jau keturioliktasis, Nepriklausomybės akto signataro Egidijaus Bičkausko kartingo turnyras, skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai.

Vaikų kartingo turnyras, kurį kasmet organizuoja Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Egidijus Bičkauskas kartu su Plytinės kartodromu bei Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga, šiemet pakvietė dalyvauti ne tik lietuvius, bet ir vaikus, atvykusius į Lietuvą iš Ukrainos bei kitų šalių. 

Surinkusi 160 taškų komandinėje įskaitoje nugalėtojo titulu džiaugėsi Beižionių vaikų dienos centro komanda, kurios laimėjimo pagrindiniais kalviais tapo 7-12 metų amžiaus grupės mergaitės ir 15-16 metų berniukai, kurių indėlis į komandos taupyklę buvo po 57 taškus. Komandinės įskaitos laimėtojams buvo įteiktas pagrindins prizas – Nepriklausomybės akto kopija ir kelionė prie jūros, kurios metu nugalėtojų laukia iškyla laivu, jūrų muziejus, delfinariumas ir kitos atrakcijos.

Signataro iniciatyva analogiškas kelialapis į Klaipėdą įteiktas ir Ruklos pabėgėlių priėmimo centro komandai, kuri šiemet turnyre dalyvavo pirmą kartą.

121 taškas antrąją prizinę vietą garantavo turnyro senbuviams ir dviejų paskutiniųjų turnyrų nugalėtojams - Paparčių šv. Juozapo šeimos namų auklėtiniams, iš kurių svariausią indėlį įnešė 13-14 metų amžiaus grupės berniukai, pelnę 52 įskaitinius taškus.

120 taškų turnyro bronzą užtikrino Lietuvos katalikių moterų sąjungos vaikų ir jaunimo paramos centro komandai, iš kurios geriausiai pasirodė 15-16 metų berniukai, surinkę 42 taškus ir 7-12 bei 15-16 metų mergaitės, iškovojusios po 30 taškų.

Nuotraukos Algimanto Brazaičio

Nuotraukų galerija

  • ABR_6104.jpg
  • ABR_6003.jpg
  • ABR_6211.jpg
13