Finišavo dvyliktas kasmetinis vaikų kartingo turnyras

2020 10 06
kart.jpg

Spalio 3 d. „Plytinės“ kartodrome finišavo tradicinis, jau dvyliktą kartą surengtas Vaikų kartingo turnyras, kuriame varžėsi vaikai iš globos įstaigų.

Vaikų kartingo turnyras, kurį kasmet organizuoja Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Egidijus Bičkauskas kartu su Plytinės kartodromu bei Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga, šiemet vyko ne vieną dieną, o visą vasarą. Geriausių rezultatų pasiekę vaikai iškovojo teisę varžytis turnyro finale, kuris ir pasižymėjo aštriausia kova, užsimezgusia dar atrankos varžybose, kai globos įstaigų auklėtiniai kovojo dėl geriausių startinių pozicijų paskutiniajame važiavime.

Vaikų kartingo turnyro komandinę įskaitą, finale iškovoję 42 taškus, laimėjo Kaišiadorių rajono Paparčių šv. Juozapo šeimos namų auklėtiniai. Jiems įteiktos pergalę liudijančios taurės, Nepriklausomybės akto kopija ir europarlamentaro J. Oleko dovanotas kelialapis į Briuselį ir Europarlamentą. Kvietimu turnyro nugalėtojai žada pasinaudoti vėliau, kai tam bus palankesnės galimybės. Antrąją komandinės įskaitos vietą su 35 taškais užėmė vilniečiai VšĮ „Atsigręžk į vaikus“, o trečiąją – Tauragės šeimos gerovės centro auklėtiniai, surinkę 30 taškų.

Nuotraukų galerija

  • kart2.jpg
11