Atvelykio šventė – jau šį sekmadienį

2021 04 07
FB_cover_VTAK_velykos2021.jpg

Jau daugiau nei dešimtmetį Atvelykį kasmet pasitikdavome linksmu šurmuliu Vilniaus mokytojų namų kiemelyje. Į LR vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaigos  ir Į Vilniaus mokytojų namų organizuojamą šventę suvažiuodavo ypatingi vaikai iš specialiųjų mokyklų, globos namų, ugdymo centrų iš visos Lietuvos. Mugėje „Angelų vaikai – su meile Jums“ vaikai prekiaudavo savo pagamintais darbeliais, juos sveikindavo ir savo pasirodymais džiugino populiariausi Lietuvos atlikėjai ir muzikantai, o šventės ambasadorius ir ilgametis vedėjas Mantas Wizard visuomet nustebindavo išradingais triukais.

Gaila, kad šiemet gyvai nepasimatysime, bet tikrai nepamiršome savo mylimų „Angelų vaikų“. Juos ir visus kitus Lietuvos vaikučius sveikiname su artėjančiomis mažosiomis Velykėlėmis ir kviečiame balandžio 11 d. sekmadienį nuo 10 val. ryto jungtis prie Mokytojų namų FB puslapio https://www.facebook.com/VilniausMokytojuNamai 

„Kas nors kartą lankėsi Atvelykio šventėje „Angelų vaikai – su meile Jums“, niekada nepamirš čia tvyrančios nuoširdumo ir gerumo atmosferos. Tradicinė Atvelykio šventė kasmet mus džiugindavo dėl susitikimų su vaikais, šypsenų, pokalbių, dėl ryšio, kuris yra labai svarbus. Tikimės, kad jau greit galėsime pasimatyti „gyvai“, o iki tol svarbu, kad nepamirštume vieni kitų.“ – prisiminimais ir kvietimu į nuotolinį renginį dalinasi LR vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė.

Sekmadienio rytą sveikinimo žodį tars šventės ambasadorius Mantas Wizard. Vėliau pakviesime visus – mažus ir didelius – pasiruošti pieštukų, lapą popieriaus ir sudalyvauti nuotaikingoje ir interaktyvioje Atvelykio spėlionėje, o dailininkas Rolandas Dabrukas pamokys kaip nusipiešti Atvelykio kiškį. Smagiai pamankštinus galveles ir rankeles, pakviesime pavartyti praėjusių švenčių nuotraukų albumą. Gal kur išvysite ir savo šypseną?  Finaliniu šventės akordu nuskambės tarptautinių ir respublikinių konkursų laureato, M.K. Čiurlionio menų mokyklos auklėtinio 6 kl. moksleivio Manto Berulio atliekamos nuotaikingos melodijos.

Su Atvelykiu! Tegu Jūsų pavasaris suskamba šviesia nata!