Aktuali informacija karantino metu

2020 03 27
51569.jpg

Vyriausybei paskelbus karantiną Lietuvos Respublikos teritorijoje visi susiduriame su pasikeitimais kasdieniame gyvenime bei naujais iššūkiais – ugdymo procesas darželiuose ir mokyklose laikinai sustabdytas arba vyksta nuotoliniu būdu, neveikia dienos bei užimtumo centrai, neformaliojo švietimo įstaigos, gyventojai privalo laikytis griežtų reikalavimų, nesiburti viešose vietose, būti namuose.

Tačiau gyvenimas karantino metu nesustoja, kasdienės problemos niekur nedingsta, ar net paaštrėja. Vienas iš aktualių klausimų šiuo metu - skyrium gyvenančių tėvų bendravimo su vaikais užtikrinimas karantino metu (Vaiko teisių apsaugo kontrolieriaus rekomendacijas dėl vaikų bendravimo su skyrium gyvenančiais tėvais rasite čia).

Taip pat informuojame, kad valstybės institucijos vykdo savo veiklą ir karantino metu, todėl raginame gyventojus, pastebėjus galimą vaiko teisių pažeidimą, nelikti abejingais ir informuoti Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos teritorinius padalinius. Teritorinių padalinių kontaktus rasite čia.

Primename, kad šiuo metu asmenų aptarnavimas Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaigos patalpose yra laikinai sustabdytas, į mus galite kreiptis ir teikti dokumentus el. paštu vtaki@vtaki.lt, per e.pristatymo sistemą (e.dėžutė - 188755327), taip pat adresu Plačioji g. 10, 01308 Vilnius.

Asmenys taip pat konsultuojami telefonu (8 5) 210 7176 kiekvieną darbo dieną (pirmadieniais – ketvirtadieniais: 8.00 – 17.00, penktadieniais: 8.00 – 15.45, pietų pertrauka: 12.00 – 12.45)

Naudingos nuorodos:

Nuorodos vaikams: