Kviečiame dalyvauti konferencijoje „Vaikui draugiška visuomenė“

2021 11 09
thumbnail_image002.jpg

Kviečiame dalyvauti 2021 m. lapkričio 17-18 dienomis vyksiančioje Šiaurės ir Baltijos šalių konferencijoje „Vaikui draugiška visuomenė“, kurią finansuoja Šiaurės ministrų taryba.

Šios konferencijos tikslas yra dalintis žiniomis ir gerosiomis praktikomis, stiprinant vaikų gerovę iš vaiko teisių perspektyvos, ypač skiriant dėmesį integruotai vaikų apsaugai ir gerovės paslaugoms, teikiant pirmenybę labiausiai pažeidžiamiems vaikams. Konferencijoje bus pristatomi skirtingi būdai kaip judėti link įtraukties visuomenės,  žvelgiant iš vaiko teisių perspektyvos, grindžiami ekspertų pateikiamais pavyzdžiais Šiaurės ir Baltijos regiono mokslininkų pristatymuose, diskusijose apie vaikui palankų valdymo modelį. Bus išgirstos  ir pačių vaikų ir jaunuolių nuomonės.

Programoje bus aptariamos įvairios temos - vaikų įgalinimas pažeidžiamose situacijose, vaikams palanki valdysena, Covid-19 įtaka vaikų teisėms, vaikų ir jaunų žmonių su negalia įtraukimas, migrantų vaikų vaiko teisės ir daugiau!

Konferencijoje dalyviai turės galimybę susitikti bei užmegzti bendradarbiavimą su ekspertais ir viešojo valdymo darbuotojais iš Baltijos ir Šiaurės šalių, su pilietinių visuomenės organizacijų atstovais ir, be abejo, jaunimu.

Konferencija sinchroniškai verčiama į anglų/lietuvių kalbas ir į nacionalinę gestų kalbą.

Konferencijos programą galite rasti tinklalapyje – www.inclusiveyouth.org

Registracija: https://forms.gle/32PZPpaTDRdoaB8F8

Konferencijos draugai: Lietuvos Respublikos vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga, Lietuvos Junior Achievement, Šiaurės šalių gerovės centras, Nordregio, Šiaurės ministrų tarybos biurai Latvijoje ir Estijoje, UNICEF Lietuva, Pasaulio sveikatos organizacija, Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba, Vaikų linija, LIJOT, Lietuvos moksleivių sąjunga, Lietuvos savivaldybių asociacija, Katalista Ventures.